Te gjith mallin e butikut veshje femrave

Shitet nga: qazim 10 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
e gjith malli shitet per ni qmim ketu ne foto jane vetem pak foto keto veshje jane te ardhura nga amerika jane te reja dhe me emer te njohur te dizajnerve te botes se modes shesim se skemi mundesi qe te vaxhdoim punen se jetoim jasht kosoves keshu qe jemi te detyrum te likuidoim gjiqka qmimi asht vetem 0.30 cent ne euro qe do te thot se ne 10 euro ju do te paguni vetem 3 euro thirrni me ni here 044961247 qazimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim