Zbritje e madhe sezonale 70 - 80 %

Shitet nga: Chic & Cheap 04 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Mall nga Zvicrra
Zbritje 80% per rrobat e dimrit
Shesim rroba per te gjitha moshat, Fëmijë, Gra, Burra.
Pallta, Jakne, Setra Gjempera, Bluza, Maica , Kmisha,Fustana,Pantallona,Mbathje dhe shum gjëra tjera.

qmimet fillojnë nga 0'50 deri ne 5 Euro copa
kualiteti dhe rreespekti per klientet tonë gjendet te ne,
Urdhëroni na vizitoni ne Rrugen Mbreteresha Teute kati i dyte ish Butiku Zara
Rruga qe shkon nga Policija per H.Dukagjin , ndertesa e Sinanajve afer Rusit 1.

Ju mirpresim
CHIC & Cheap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim