roba, tesha nga gjermania me shumic ne kg

Shitet nga: astrit 10 Gsh 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes me porosi tesha te dores dyte (secondhand) nga gjermania me porosi me kg.

1 KG kushton 4,00€

Jan te klases dyte

Te klases pare kushton killogrami 6,00€

Kepuca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim