Electro Voice

Shitet nga: EV-Electro Voice 15 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Muzikë
Mund te Bleni te gjitha paisjet te electro voice te gjitha paisjet jan te pa perdoruara te gjitha jan te ardhura nga amerika
Per me shuum informata dhe te gjith te interesuarit mund te thirrni ne numerin e dhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim