Zmadhuesit

Shitet nga: Ramdan Gjema 04 Jan 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Muzikë
SHITEN ZMADHUESIT 3 jan te nje firme dhe nje per rregullimin e bassit te sapoardhur nga Gjermani per ma shum informacione dhe per qmim kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim