DELL Optiplex 760

Shitet nga: Qendrim 28 Nën 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter optiplex 760 me monitor Samsung, tastature, maus, dhe kabllot përcjellse
CPU: 2.60Ghz Dual Core
RAM: 4GB
HDD: 80GB

Tel: +38649468595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim