Kompjuter Dell

Shitet nga: Fisnik 02 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin Dell (Pentium 4) me gjitha paisjet Shtepiza,Tastiera,Monitori,Mausi, kamer si dhe me tavolin..Me çmim te volitshem te interesuarit te telefonojn ne numrin 049699623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim