1 kompjuter 1 laptop

Shitet nga: Anonim 30 Jan 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri eshte ne gjendje te mir me kompjuter vjen 1 maus edhe 2 tastiera
Llaptopi po ashtu eshte ne gjendje te mir vetem se kabulla i luan pak dhe duhet i bler nje kabull e re
Bejme edhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim