Cube i8 windows 10 edhe android 4.4.4

Shitet nga: ari 23 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
cube i8 8incha ekrani HD,intel quad core,2gb ram,32 hard disc,2 kamera para dhe pas,pranon krejt programet aplikacionet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim