Dell Core2Duo 3GBram 2Grafik HD160 2x2.4 procesora

Shitet nga: DELL 16 Nën 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes Shtepizen Dell Core2Duo 3GBram 2Grafik HD160Giga 2x2.4 procesors dhe CD-ja mundesh me inqizu me to...osht total ne gjendje te rregullt....
Loj ka te instalume call of Duty Modern War Fare 4
Black Ops 2 Need For Speed pes 2014 ETJ...
arsyja e shitjes osht se nuk e perdori shum se jam ne PUNË (vetem ne telefon pergjigjna edhe ni Viber ) mundeni me shkru ne viber
Garantoj per PC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim