HP Core2Duo DC7800 2.66Ghz 2Gb Ram

Shitet nga: Goni 19 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten 3 Kompjuter HP Core2Duo DC7800 SFF
Procesori 2.66 GHZ
RAM 2GB
HDD 80GB

Jan ne gjendje te rregullt, dhe punojn shum mire, jan te importuar nga jasht dhe aspak te perdorur ne Kosove vetem te testuar se jane ne gjendje te rregullt.

Tel: 049 198 138
044 653 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim