IBM 3.0GHz

Shitet nga: Erdogan 24 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
IBM THinkCenter ne gjendje te re regull i formatizuar dhe i kaqum per perdorim Performancat : 3.0GHz---1.256MB RAM (1GB E 256MB)---80GB HDD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim