Intel xeon pc

Shitet nga: Fatos 14 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Delll
Interl(R) Xeon(R) cpu 8X2.93GHz up turbo 3.20 GHz
Server pc
ram 12 gb
Grafik enVideo
i pershtatshem per pun me proggrame tearkitektave dizajnerave dhe lojraveve te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim