Kompjuter

Shitet nga: valon 03 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuter me qmim te volitshem eshte shume i mire une kam 2 kompjuter nuk me nevoiten dy dhe kopjuteri eshte ne gjendje te rregullt e kam formatizuar krejt ne rregull per me shume ne numrin e tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim