Kompjuter Hp,Ekran Dell,Tastier Genius,Maus si d..

Shitet nga: Endrit 14 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri ne gjendje te rregullt me ekran te ri Dell si dhe tastier Genius..Se bashku me to edhe tavolina e kompjuterit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim