Kompjuter Pentium 4

Shitet nga: Pc Computers 04 Dhj 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin 4

Kompjuteri eshte ne gjendje te rregullt dhe punon perfekt.
Shes komplet me tavoline
Per me teper kontaktoni

Edhe ne viber kontakt:
+37745625049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim