Kompjuter i7, 16gb Ram, AMD Radeon r9 280x 3GB

Shitet nga: Darin Kabashi 02 Jan 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
1.Intel(R) Core(TM) i7 CPU 860 @ 2.80Ghz 2.80Ghz
2.JW-P55T-EXTREME LGA1156 Core i7, Core i5 , Core i3
3.16GB RAM Kingston Fury Hyperx 4x4
4.AMD Radeon r9 280x 3GB DDR5 video card
5.120GB KINGSTON SSD
6.1TB Seagate Solid State Hybrid - SSD+HDD
8. 4Port USB 3.0 + 6Port USB 2.0


Osht i perdorum 4 muaj, e kam perdorur per foto-editim, osht shum i pershtatshem per lojna dhe mund ta luani secilen loj qe deshironi, arsya qe po e shes eshte sepse dua te blej iMac sepse eshte me i pershtatshem per punen qe beje. Ju Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim