Kompjuter

Shitet nga: metin 10 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 11 shtepiza te markes HP me performanca
procesor 3.0 dhe 2.8
hardisk 40 dhe 80
ram memorie 1giga
Si dhe dy della Pentium D 2.8 40dhe 80hd
ram memorie 1giga tover
na kontaktoni ne
049-618-809 viber
045-664-882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim