PC Dell core 2 duo komplet monitor kamer tavolina

Shitet nga: 044 393 018 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
PC Dell komplet monitor kamera dhe tavolina
core 2 duo cpu 2.93 ram 2gb hdd 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim