PC kompjuter komplet dell

Shitet nga: 044 393 018 13 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
kompjuteri ësht ne gjendje te rregullt shum i ruajtur
tastier maus dhe kamer te re pa perdorne
preformancat procesor 2.4 ram 2gb dhe hardisk 80 gb
shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim