Pc compach

Shitet nga: Ben 20 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Hp compach -shum o rujtun dhe pak i perdorun pothuajse kreit jan te reja , asht shum i mir dhe i shpeejt sai perket performancaav Skam lidhje fort ,po m ka ardh ni loptop e po dut me hek kta, per ma shum informata kontaktoni 049531234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim