Psp

Shitet nga: Taulant 27 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Psp me defekt , i dhezet veq drita e kuqe.Po ashtu shes çanten per to plus edhe per video lojra.Video lojrat jon ma trejat .E shes edhe mbrojtsen per psp .Secilen prej tyne muj me shit veq e veq si qanten ashtu edhe cd-të dhe Psp .
Psp -10 euro
qanta-10euro
mbrojtsa -10euro
cd-5euro
+38649-799-499
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim