Shes kompjuter + shporet montues

Shitet nga: Blerim 04 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes pc komplet dell dhe shporet montues i rrymes jan ne gjendje shum te mire i shes per arsye qe nuk po i perdori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim