Urgjent !! 8 Kompjuter komplet (Qmim i pergjiths..

Shitet nga: Flamur 15 Maj 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Urgjennt !!! Shes 8 kompjuter komplett (Monitor,shtepiz,maus,tastatur,kabllat) ne gjendje shume te mire per nje qmim te pergjithshem 350 euro.
Per shkak te ndrrmit te inventarit te firmes shiten keta kompjuter !!!
Kopjuteret shihen ne foto te gjith jan ne gjendje te rregullt.dhe jan te pershtatshem per Internet caffe apo Call Center
Pres bleres serioz !!! 049522809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim