Z B R I T J E...Z B R I T J E...110EURO

Shitet nga: Computer 23 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
ZBRITJE.Komplett 110EURO. Ofert speciale. Shes Computerin e Markes hp. Desktopi esht hp1730. Shtepiza hp compaq pentium 4 Windows XP.
Printeri BROTHER DCP-115C me funksione: SCAN,COPY,PRINT kurse ka edhe vendin per USB. Esht edhe camrea e markes SONY dhe mikrofoni. Poashtu jan edhe tastjeri dhe comandusesi. Te gjitha ketu jan ble te reja por nuk jan perdor thuja se hiqj sepse tani po i perdorim vetem Laptopat dhe Telefonat. Computeri me ketu sendet tjera qe i kam cek jon ne gjendje perfekte nuk kan asnje verejtje. Me ni Fjal kush ka nevoj per to ka mi kry pun qysh osht mas miri. Mund te na kontaktoni edhe ne

Viber +38649828958 ose
WhatsApp +38649828958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim