kompjuter i7

Shitet nga: dardan 11 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
sheh kompjuterin i7 me qmim shum te volitshem
kompjuteri është ne gjendje te rregullt dhe i ka te gjitha paisjet : testatur , maus , ekranin 17 inc , paisjet e zerit mikrofonin dhe kameren
ka kartelen grafike 4 gb dhe ram 8 gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim