shitet pc HP Intel core 2 cpu 6400 2.13 ghz 3GbRam

Shitet nga: blendi 11 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
kompjuteri ne gjendje mese perfekte me qmim tejet te volitshem me sistem operativ windows 7 punon shum shpejt me 2 hardiska njeri 80gb dhe tjetri 70 gb .Posedon edhe kartelen grafike per lojra ne te cilin funksionojn te gjitha lojrat e PS3 .Qmimi me kartele grafike eshte 120 ndersa pa te 90 .Kartele eshee firmes se njohur Ati radeon hd 4350 saphire ne gjendje te perkryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim