kino projektor sony,acer

Shitet nga: www 02 Krr 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes kino projektorin sony i ka punuar vetem 3 or llama e ti qendron 2000 or qe do te thot eshte pothuajse i ri qmimi i tij ne shitore gushton 1800 euro dhe shes kino projektor ACER qe ka( hdmi- wifi )ka punuar 170 or llama e tij qendron 2000 or qmimi i tij ne shitore gushton 1100 euro ( kurse une i shes me nje qmim shum te volitshem pres blers serjoz )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim