2 laptop dhe 2 kastodona ne cd per vetur

Shitet nga: Visar 16 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes dy lapto dhe dy kastofona me cd per vetur te gjitha te ardhur nga zvicrra fotot aj qe asht I interesum ja dergoj ne viber qmimet jan te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim