Acer aspire 5920g windows 10 i ardhur nga italia

Shitet nga: milot 21 Gsh 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptopi asht ky ne foto i sapo ardhur nga italia
dhe ka windows 10
ram 4 gb
hdd 500 gb
adapter ska e kam harru ne it
per me teper kontakto ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim