Laptop qmimi i diskutueshem

Shitet nga: Laptopi 11 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Acer
Modeli: Aspire
Shes laptopin Acer eshte shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te mire,beterin e mban rreth tri ore.eshte 15.6 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim