Apple Loptop

Shitet nga: Leon 18 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR   170 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Apple loptop shum i mir i sapo ardhur nga amerika e mban baterin 4-5 or baterin , posedon adabterin original te apple loptop . bejm ndrrim dhe Iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim