Asus Llaptop

Shitet nga: Afrim 11 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Asus Llaptop ka windows 8.1,kaspersky internet security 2015 eshte 15.6 inq ka 4gb ram procesor dual core dhe kartel grafike 2gigabajt,eshte shum i rujtun viti i prodhimit 2012 ka qe 1 vjet qe e kam eshte ne gjendje e regullt nuk osht perdor qaq shum se nuk kom pas kohe mu marr me to po ashtu ka edhe Microsoft office 2013 per ata te cilet do fillojn gjimazin ju duhet per detyra ne teknologji pres blers serioz sepse me duhen paret per fakulltet

049120064 Per blerjen mund ta beni ne komunen e pejes apo deqanit edhe nese nuk din apo nuk e don windows 8.1 ateher e bejm windows 7 falas nga une po ashtu vjen edhe me maus per lojra se bashku me shtrojen e mausit dhe me qant origjinale dhe me kabllot mbushese siq shihet ne foto fotoja e 3 nuk eshte e llaptopit nese deshironi mund ta bej foto edhe te ndezur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim