Shitet

Shitet nga: Asus 15 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Asus
Modeli: Mini
Shes mini-llaptopin shum ne gjendje te mir dhe pak i perdorur ne Kosovë i ardhur nga Gjermania performancat i shikoni ne foto punon mir dhe shpejt ka kamer lidhet me Wifi ka adapterin dhe qanten e vet dhe baterin mir e mban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim