Blej Apple tuaj laptopë MacBook Pro dhe të tjerë..

Shitet nga: sergei 13 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple® - MacBook Pro me retinë ekran - 15,4 "Display - 16GB Memory - 256GB Flash Storage
Product Features

Ekran Retina me 2560-pas-1600 rezolutë mbi modelin 13-inch dhe 2880-pas-1800 rezolutë mbi modelin 15-inch
Katërt të gjeneratës dual-core Intel Core i5 (model 13-inch) dhe quad-core Intel Core i7 (model 15-inch) procesorë
Intel Graphics Iris në modelin 13-inch dhe Intel Graphics Iris Pro apo grafikë Iris Pro plus NVIDIA GeForce GT 750 milion dollarë me memorie video 2GB në modelin 15-inch
Deri në 9 orë (modeli 13-inç) ose 8 orë (modeli 15-inch) të life1 baterisë
Storage2 Faster flash
802.11ac Wi-Fi
Dy Thunderbolt 2 portet për lidhjen e pajisjeve të lartë të performancës dhe transferimin e të dhënave në shpejtësi rrufe
Dy USB 3 porte (të pajtueshme me USB 2 pajisjet) dhe HDMI
Kamera FaceTime HD
Pages, Numrat, Kryesor, iPhoto, iMovie, të përfshira GarageBand
OS X, më të përparuara sistemi operativ desktop në botë
1 Jetën e baterisë ndryshon nga përdorimi dhe konfigurimit. Shih www.apple.com/batteries për më shumë informacion
2 Në krahasim me gjeneratën e mëparshme.

Garanci Standard: markë Kompania jonë produkt i ri vjen garanci 2 vjet origjinale prodhimin me kompani të aprovuar vulën e origjinalitetit për kënaqësinë tuaj më të mirë.

Shipping Metoda: FedEx / DHL Kohë për dorëzim: brenda 2 -3 ditë pune dëshirës është 48 orë vetëm. Gjitha produkteve tona janë të mbushura mirë dhe e mbyllur për arsye sigurie.

Të gjitha prodhimet tona vijnë në kuti e tyre origjinale të mbyllur të drejtpërdrejtë nga fabrika. Të gjitha çmimet e prodhimit janë të negociueshme në qoftë se blerja në sasi të madhe. Për një kohë të gjatë, ne jemi në ndjekje të produkteve të fundit, dërgesë të shpejtë, çmimi më i ulët, edhe ne jemi gjithmonë këtu për t'ju mbështetur!

Metoda e dorëzimit: FedEx, DHL apo UPS.

Për shumë pyetje na kontaktoni në këtë Emails ..

Kontakt Emri: Austin Sergei

Email: bestbuy.electrostore@gmail.com

Email: bestbuyspecail@usa.com

Skype: austin.sergei
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim