Dell Lat 6520 core i5

Shitet nga: Llaptop 21 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Dell
Modeli: Latitude
Dell Latitude core i5 (i ardhur nga Zvicrra)
Ekrani 15.6 HD, Core i5,4GB ram DD3,500 GB HDD, Grafika HD Up to 2GB.

Model Industrial dhe ne gjendje te shkelqyeshme,


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim