Dy Llaptope ACER ASPIRE i3 dhe HP COMPAQ MINI

Shitet nga: Alban 04 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
ACER ASPIRE E1-570 i3 procesor i ardhur para dy javesh nga Norvegjia pothuajse i ri.

Posedon kamere,
Hard Disk 912 GB
Ram Memorie DDR3 8 GB
Procesor 1.80 GHZ Dual Core i3
Windows 8.1
Madhesia e ekranit 15.6"
Ne gjendje perfekte vetem dy jave i perdorur me garancion.
COMPAQ MINI HP

Ram Memorie 1GB
Hard Disk 160 GB
Kamere

Mundesi ndrrimi me Iphone 5S ose Iphone 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim