Llaptop HP

Shitet nga: Lirim 31 Mar 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Pavilion
shes llaptopin ne gjendje te rregullt me 4gb RAM Dhe 400 gb memorie bejm ndrrim vetem me (iphone 6 samsung galaxy s6-s6-edge)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim