Hp Elitebook 8540p 15.6" i7vPro 8GB ram 4GB G..

Shitet nga: Hp 30 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Hp elitebook 8540p

Core i7 2.7GHz
Hard Disk 120Gb SSD (Solid State Disk) hard disku me i shpejte ne bote
Ram 8GB
Grafik 4GB (1GB dedicated)
Baterine 2-3ore varet se çka punon me te

Lojrat dhe programe 3D punojne perfekt me kete laptop.

Llaptopi eshte tip top, eshte laptop profesional eshte shume i forte dhe i qendrueshem, kam pervoje me kete lloj te llaptopave jane dal seri shume e mire. Pres bleres serioz, ata qe ja dijne performancat nuk e leshojne kete llaptop.
mercedes,gof 2,hp,opel,dell,lenovo,laptop,kompjuter,bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim