Hp Elitebook I5

Shitet nga: elvis 03 Dhj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 EUR   330 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptopin Hp Elitebook i5
Processori Intel Core i5-520M 2.4 GHz
4 GB Ram
250 GB Hardisk
2 GB HD Video Kartel
Ka Adapter dhe Qanten
Baterin e mban 2 or
posedon edhe vendin per kartel dmth pranon edhe numra Vales Ipko Zmobile etj .
Sistemin Operativ Windows 10
shitet edhe me qant
Qmimi 295 I Diskutueshem
Nderrimi i Mundshem p.shb iphone samsung Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim