Laptopë Acer Travelmate 240

Shitet nga: egon 20 Qer 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Llaptopi Acer ne gjendje te rregullt, 2.6 Ghz , 1 Giga Ram, 40 Giga Hard Disk, Cd Writer etj, Verejtje: Bateria ju ka prish nuk i bon

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim