Laptop - Fujitsu LifeBook E8210

Shitet nga: E.K 31 Dhj 01:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi është në gjendje të mirë.
Ka pak të thyera në kornizën e kompjuterit por në gjendje të rregullt është, dhe në fillim i shfaqen disa vija por pasi të dhezet nuk pengojnë asgjë dhe i mungojnë 3 pulla, kjo është arsye që kushton kaq lirë.
Procesori - Intel Core 2 Duo Processor T5600 1.83Ghz
Kartela Grafike - ATI Radeon
Rami - 2 GB
HDD - 80GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim