Laptop

Shitet nga: Dukagjin 24 Sht 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Lap Topa te ardhur nga GJERMANIA Mme madhesi dhe performanca te ndryshme deri ne iCORE 5
Jane ne gjendje te rregullt pune dhe e kane secili mbushesin personal + jane disa qanta (EXTRA)
Lap topat jane te firmave te njohura:
Asus
HP
Qosmio
Fujitsu Siemens
Medion
Lenovo (iCORE 5) think pad
Çmimet sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim