Laptop ASUS X550L

Shitet nga: Ramiz 10 Maj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Processor Intel Core i5-4200U 1.6Ghz

Communication 802.11n, Gigabit Ethernet,Bluetooth 4.0,Wireless

System Memory 4GB DDR3

Display 15.6" HD WLED True-Life with (1366x768) Resolution

Video Memory NVidia Ge-Force GT 720M 2GB

Sounds Speakers And Microphone, ASUS SonicMaste

Storage Subsystem 500 GB

Media Device DVD±RW (±R DL)

Dimensions & Weight Width-14.9 in, Depth-9.9 in, Height-1.3 in,

Battery Life 2-3 hour battery life, 6-cell Li-ion battery pack 48WHr

I/O Interface 2 x USB 3.0,1 x USB 2.0,

Headphone/Microphone Combo,LAN,VGA,HDMI

Web camera Yes

Card reader 2 in 1 card reader ( SD Memory Card ),( MultiMediaCard )

Operating System Windows 8

Laptopi eshte i ri, i pa perdorur dhe i exportuar nga Zvicra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim