Laptop acer

Shitet nga: blerim 07 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes loptop acer ne gjendje t mir nuk asht i prishur ka wifi dhe i punon shum mir bon edhe me kabull t internetit vjen nga anglija e shes per shkak se e kom ble edhe njo tjeter i ka 78 gb vjen me kabull t vet pa kabull e mban 1 orr batarin e ka version windows 7 nuk e ka as ni problem me tastatur nuk ka problem ose boj ndrim me motor deri 50 cc viq me kon ne gjendje te regullt pres blers per seriozisht ju faliminderit per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim