Laptop dhe tablet

Shitet nga: tuli 20 Pri 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptopin DELL 1.66 ghz 2.00 GB 90e dhe tablet TERRA posa ardhur nga jasht ESHTE I MADHE 100e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim