Laptop

Shitet nga: metin 04 Qer 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop PackardBell me keto performanca: Procesor core I3 Ram memorie 4Giga Hardisk 320Giga Ekranin 17.3inq leptopi eshte ne gjendje perfekt te rregullt perveq baterin se mban po sa ardhur nga jasht dhe qmimi eshte 160e 049-618-809 045-664-882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim