Laptopa - TV Plazma - monitor plazma bej ndrri..

Shitet nga: TV - laptopa Monitor 03 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Tv -accer plazma i ardhur nga Ch funksionon mir , Compaq Monitor esht gjendje te mir i ardhhur nga Ch. ndersa laptopat dhe mini laptopi kan disa defekte Bej ndrrime me Telfona

contaktoni ne Nr. po ashtu edhe ne VIBER , apo whatscap ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim