Lenovo Qmimi i diskutueshem

Shitet nga: Laptopi 31 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: U450
Eshte ne gjendje shume te mire punon shume mire dhe i ruajtur shume por nuk ka bateri,14 Inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim