Llaptop

Shitet nga: pejacom 26 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes llaptop toshiba me keto performanca

3giga ram
160 hardisk
15.6 inq ekranin llaptopi eshte ne gjendje perfekt te rregullt


qmimi eshte 160e per me shum mundeni me pa edhe ne foto

049-618-809 045-664-882 si dhe ne viber ne numrin e ipkos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim